29. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИЧКОГ ЛИКОВНОГ СТВАРАЛАШТАВА
У организацији Дечијег културног центра Београда, на 29. Републичком такмичењу ликовног стваралаштва, ученица наше школе Мина Гостовић из одењења V1, освојила је треће место( категорија слике-1) . Конкуренција је била велика, јер је на такмичење приспело око 2.600 радова из свих крајева Србије. Нашој Мини честитамо и желимо пуно успеха у будућем раду!
