Такмичења

ПОСТИГНУЋА УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2022/23.ГОДИНИ

Одбојкашка екипа ученика 5 и 6 разреда (Михаило Божовић 6/2, Александар Глушац 6/3,
Алекса Татовић 6/1, Димитрије Шибалић 6/3, Вукан Станковић 6/2, Лазар Батрићевић 6/2 и Адам
Игњатовић 6/2) наше школе освојила је ПРВО место на Општинском такмичењу и ТРЕЋЕ место на
Градском такмичењу у одбојци.

Име и презиме ученика и одељење

Назив манифестације

 

Врста манифестације (градско, ммеђународно, окружно, општинско, регионално, републичко)

Тачан датум и месец одржавања

Наставни предмет

Активност (спортска активност, такмичење у знању, културно – уметничка активност, хор)

Категорија / ранг (1.место, 2., 3.)

Наставник

Катрина Лекић 3/1

 

Такмичење из математике ученика основних школа

општинско

4. 2. 2023.

Математика

такмичење у знању математике

1.место

Душка Милић

 

Соња Милашиновић 3/1

Такмичење из математике ученика основних школа

општинско

4. 2. 2023.

Математика

такмичење у знању математике

1.место

Душка Милић

 

Дамјан Прибаковић 3/1

Такмичење из математике ученика основних школа

општинско

4. 2. 2023.

Математика

такмичење у знању математике

3.место

Душка Милић

 

Алекса Попов

 Такмичење из математике

општинско

4.2.2023.

Математика

такмичење у знању математике

1.место

Милица Милић

 

Лука Гашић

Такмичење из математике

општинско

4.2.2023.

Математика

такмичење у знању математике

2.место

Милица Милић

 

Лука Гашић

“Мислиша”

републичко

9.3.2023.

Математика

такмичење у знању математике

2.место

Милица Милић

 

Вања Крстић 4/2

Општинско такмичење Математика

Општинско

04.02.2023.

Математика

такмичење у знању

3. место

Златко Тусић

 

Војин Тинтор 4/2

Општинско такмичење Математика

Општинско

04.02.2023.

Математика

такмичење у знању

3. место

Златко Тусић

Војин Тинтор 4/2

Мислиша

/

09.03.2023.

Математика

такмичење у знању

Похвала

Златко Тусић

 

Софија Благојевић               VII 3

 

Књижевна олимпијада

 

Општинско такмичење

 

11. 2. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Софија Благојевић

 VII 3

 

Књижевна олимпијада

 

Окружно такмичење

 

4. 3. 2023

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Вишња Јанковић

VII 1

 

Српски језик и језичка култура

 

Општинско такмичење

 

25. 2. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Вишња Јанковић

VII 1

 

Српски језик и језичка култура

 

Окружно такмичење

 

1. 4. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Јована Несторовић

VII 1

 

Српски језик и језичка култура

 

Окружно такмичење

 

1. 4. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

2. место

 

Зорица Мича

 

Јована Несторовић

VII 1

 

Српски језик и језичка култура

 

Републичко такмичење

 

27. 5.  2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Огњен Дрековић

VIII 3

 

Српски језик и језичка култура

 

Окружно такмичење

 

1. 4. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

2. место

 

Зорица Мича

 

Вук Филиповић

VIII 3

 

Српски језик и језичка култура

 

Општинско такмичење

 

25. 2. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

2. место

 

Зорица Мича

 

Вук Филиповић

VIII 3

 

Српски језик и језичка култура

 

Окружно такмичење

 

1. 4. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

2. место

 

Зорица Мича

 

Јован Милосављевић

VIII 2

 

Српски језик и језичка култура

 

Окружно такмичење

 

1. 4. 2023.

 

Српски језик

 

такмичење у знању

 

3. место

 

Зорица Мича

 

Николина Јовановић 5/3

Такмичење из српског језика и језичке културе

Општинско такмичење

25.2.2023.

Српски језик

такмичење у знању

1.место

Драгана Кресовић

 

Николина Јовановић 5/3

Такмичење из српског језика и језичке културе

Градско такмичење

1.4.2023.

Српски језик

такмичење у знању

3.место

Драгана Кресовић

 

Вера Бунгуровић

 

општинско

4.3.2023.

Енглески

језик

такмичење у знању

3. место

Светлана

Перовић

 

Вук Филиповић, VIII3

,,Такмичење у познавању опште и националне историје”

Општинско такмичење

26.02.2023.

Историја

такмичење у знању

Ученик није остварио пролаз, имао је 29 поена, док је 36 било за 3. место.

Тијана Матовић

Вук Филиповић 8/3

Општинско такмичење из физике

Општинско

11.2.у 10h

Физика

такмичење у знању

1.место

Цветковић Јасна

Огњен Дрековић 8/3

Општинско такмичење из физике

Општинско

 

11.2.у 10h

Физика

такмичење у знању

2.место

Цветковић Јасна

Лав Ђорђевић 7/3

Општинско такмичење из физике

Општинско

11.2.у 10h

Физика

такмичење у знању

3.место

Цветковић Јасна

Никола Халупка

 

такмичење биологија

општинско

19.3.2023

Биологија

такмичење у знању

3 место

Бранкица Милошевић

 

Никола Халупка

Биологија

градско

23.4.2023.

Биологија

такмичење у знању

1 место

Бранкица Милошевић

Марко Дангубић

 

Биологија

општинско

19.3.2023.

Биологија

такмичење у знању

3.место

 

 

Марко Дангубић

Биологија

градско

23.4.2023.

Биологија

такмичење у знању

3.место

 

Вишња Јанковић 7/1

 

Такмичење из хемије

општинско

25.03.

Хемија

такмичење у знању из хемије

3.место

Љиљана Златковћ

Вишња Јанковић 7/1

 

Такмичење из хемије

градско

18.о4

Хемија

такмичење у знању из хемије

1.место

Љиљана Златковић

Огњен Дрековић 8/3

 

Такмичење из хемије

општинско

25.03.

Хемија

такмичење у знању из хемије

1.место

Љиљана Златковић

Вук Филиповић 8/3

 

Такмичење из хемије

општинско

25.03

Хемија

такмичење у знању из хемије

2.место

Љиљана Златковић

Вук Филиповић 8/3

Такмичење из хемија

градско

18.04.

Хемија

такмичење у знању из хемије

3.место

Љиљана Златковић

Наташа Ћурчић

 

„Крв живот значи“

општинско

15.5.2023.

Ликовна култура

Културно-уметничка

3. место

Соња Јерковић

 

Марина Максић 8/3

Првенство општине у кошарци 7-8 разред

општинско

7.10.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

1.     место

Владимир Петровић

Софија Костић 8/3

 

 

Марија Максић 8/2

 

Анђела Михаиловић 7/1

Софија Благојевић 7/3

Ана Крбачевић 7/3

Марија Максић 8/2

Првенство општине у футсалу

Општинско

2.11.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

2.     место

Владимир Петровић

Марина Максић 8/3

Софија Костић 3

Хана Ајдиновић 7/3

Анђела Михаиловивић 7/1

Ива Радановић 7/1

Сташа Петровић 7/1

Лена Прљић 7/1

Јована Томовски 7/3

Илија Џунић 6/1

Општинско првенство у одбојци

Општинско

25.11.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

1.место

Владимир Петровић

Стефан Јовановић 6/1

Страхиња Милашиновић 6/1

Стефан ранковић 6/1

Алекса Моћић 6/1

Вања Адамов 6/1

Виктор Авдић 6/1

Милош Жакула 6/1

Михаило Ђорђевић 6/1

Павле Поповић 6/1

Теодора Свитлица 7/1

Градско првенство у пливању

Градско

9.2.2023.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

1.     место

Владимир Петровић

Филип Стаменковић 6/1

1.     место

 

Теодора Свитлица 7/1

Републичко такмичење у пливању

Републичко

21.2.2023.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

1.     место

Владимир Петровић

Филип Стаменковић 6/1

 

 

 

 

 

1.     место

 

Милош Жакула 6/1

Општинско такмичење у рукомету

Општинско

13.3.2023.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

1.     место

Владимир Петровић

Стефан Ранковић 6/1

Стефан Јовановић 6/1

Вања Адамов 6/1

Виктор Авдић 6/1

 

Павле Поповић 6/1

 

Алекса Моћић 6/1

Страхиња Милашиновић 6/1

Филип Стаменковић 6/1

Лазар Роксандић 6/2

Лена Крстевски 7/1

Градско првенство у џудоу

Градско

7.4.2023.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

 3.место

Владимир Петровић

Петар Зимовић 3/1

 3.место

 

Никша Марковић 8/3

Општинско такмичење у атлетици

Општинско

3.5.2023.

Физичко и здравствено васпитање

Спортска активност

3.место скок увис

Владимир Петровић

Огњен Стевановић 5/1

 

3.место скок увис

 

Алекса Татовић 5/1

3.место скок удаљ

 

Дарио Симовић 6/2

2.место штафета

 

Стефан Ранковић 6/1

2.место штафета

 

Вања Адамов 6/1

2.место штафета

 

Алекса Татовић 5/1

2.место штафета

 

 

Никола Халупка 5/1

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

место

Оливера Дамјановић

 

Ива Милетић

5/2

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

место

Оливера Дамјановић

Ања

Димитријевић

5/2

 

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

место

Оливера Дамјановић

Марко Дангубић 6/1

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

место

Оливера Дамјановић

Лена Крстевски 6/1

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

         2.место

Оливера Дамјановић

Лазар Роксандић 6/2

Такмичење из Српског језика

Општинско

25.02.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

2.место

Оливера Дамјановић

Никола Халупка 5/1

Такмичење из Српског језика

Окружно

01.04.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

место

Оливера

Дамјановић

Ива Милетић 5/2

Такмичење из Српског језика

Окружно

01.04.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

        3.место

Оливера Дамјановић

Лена Крстевски 6/1

Такмичење из Српског језика

Окружно

01.04.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

        3.место

Оливера Дамјановић

Лазар Роксандић 6/2

Такмичење из Српског језика

Окружно

01.04.2023.

Српски језик и књижевност

такмичење у знању

 

3.место

Оливера Дамјановић

ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2021/2022.ГОД.

  1. Вишња Јанковић VI-1  – 3.место на општинском такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Јована Несторовић VI-1 – место на општинском такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Софија Благојевић VI-3 – 1.место на општинском такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Огњен Дрековић VII3 – 1.место на општинском такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Јован Милосављевић VII2 – 3.место на општинском и учешће на републичком такмичењу  из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Вишња Јанковић VI1 – 2.место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Јована Несторовић VI1 – 1. место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Софија Благојевић VI3 – 2. место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Огњен Дрековић VII3 – 1. место на окружном и учешће на републичком такмичењу  из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Јован Милосављевић VII2 – 2. место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Зорица Мича

  1. Вања Бакић VII2 – 3.место на општинском, 2.место на окружном такмичењу  и учешће на републичком такмичењу „Књижевна олимпијада“ , наставник Оливера Дамјановић

  1. Лазар Роксандић 5/2 – 3.место на општинском, 2.место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Оливера Дамјановић
  2. Марко Дангубић 5/1 – 3.место на општинском, 1.место на окружном такмичењу из српског језика, наставник Оливера Дамјановић

  1. Вељко Бојановић 8/1 – 3.место на општинском, 2.место на окружном и учешће на републичком такмичењу из српског језика, наставник Оливера Дамјановић

  1. Кристина Терзић 8/2 – 2.место на општинском, 2.место на окружном и учешћена републичком такмичењу такмичењу „Књижевна олимпијада“, наставник Оливера Дамјановић

  1. Михајло Поповић 7/3 – место на општинском и пласман на градском такмичењу из географије, наставник Маријана  Мурић

  1. Предраг Јовановић 7/1 – 3.место на општинском и пласман на градско такмичење из географије, наставник Маријана Мурић

  1. Петар Јефтић 7/2 – 3.место на општинском и пласман на градско такмичење из географије, наставник Маријана Мурић

  1. Александар Манчић 7/2 – 3.место на општинском и пласман на градско такмичење из географије, наставник Маријана Мурић

  1. Маја Авдић 8/1 – 1.место на општинском, 1.место на градском, 1.место на републичком такмичењу из руског језика, наставник Сања Кандолф

  1. Наташа Будић 8/1 –2.место на општинском, место на градском, 4.место на републичком такмичењу из руског језика, наставник Сања Кандолф

  1. Вера Бунгуровић 7/3, Тамара Богдановић 7/3 и Нађа Митровић 7/2 – 2.место на општинском, 3.место на градском и пласман на републичком такмичењу из Црвеног крста из прве помоћи

  1. Теодора Свитлица VI-1 – 1.место на републичком такмичењу ,,СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“ за основне школе од V-VIII разреда, ликовна култура, наставник Ана Гемаљевић

  1. Ђорђе Урошевић VIII-2 – 1.место на градском такмичењу ,,МОЈ БЕОГРАД“, ликовна култура, наставник Ана Гемаљевић

  1. Невена Стојановић VIII-1 – 2. место на градском такмичењу ,,МОЈ БЕОГРАД“, ликовна култура, наставник Ана Гемаљевић
  2. Шива Гњатић 8/2 – 3.место на општинском и пласман на окружном такмичењу из информатике и рачунарства, наставник Лидија Крсмановић

  1. Сергеј Крстић 7/2 – 3.место на општинском и пласман на окружном такмичењу из информатике и рачунарства, наставник Лидија Крсмановић

  1. Вук Филиповић 7-   – 1.место на општинском такмичењу из физике, наставник Јасна Цветковић

  1. Лав Ђорђевић 6- – похвала на општинском такмичењу из физике, наставник Јасна Цветковић

  1. Ива Станковић 2-1 на ликиовном конкурсу „Мали Пјер“, најбоља дечија карикатура на општинском такмичењу, наставник Душка Милић

  1. Вук Филиповић 7/3 – 1.место на општинском, 1.место на окружном и учешће на републичком такмичењу из хемије, наставник Љиљана Златковић

  1. Огњен Дрековић 7/3 – 2.место на општинском такмичењу из хемије, наставник Љиљана Златковић

  1. Кристина Терзић 8/2 – 3.место на општинском и пласман на градско такмичење из математике, наставник Гордана Цвркотић

  1. Софија Благојевић 6/3 – 2.место на општинском и пласман на градско такмичење из математике, наставник Наташа Јованчић

  1. Марко Дангубић 5/1 – 2.место на општинском и пласман на градско такмичење из математике, наставник Наташа Јованчић

  1. Томислав Томовић 4/3 – 3.место на општинском и пласман на градско такмичење из математике, наставник Силвана Крчмар

  1. Јана Пецељ 3/1 – 3.место на општинском такмичењу из математике, наставник Мирјана Максимовић

  1. Урош Кечкић 3/1 – 3.место на општинском такмичењу из математике, наставник Мирјана Максимовић

  1. Урош Филиповић 3/1 – 3.место наопштинском такмичењу из математике, наставникМирјана Максимовић

  1. Катарина Милосављевић 3/2 – 3.место на општинском такмичењу из математике, наставник Златко Тусић

  1. Војин Тинтор 3/2 – похвала на општинском такмичењу из математике, наставник Златко Тусић

  1. Вања Крстић 3/2 – похвала на школском такмичењу из математике „Мислиша“, наставник Златко Тусић

  1. Војин Тинтор 3/2 – похвала на школском такмичењу из математике „Мислиша“, наставник Златко Тусић

Име и презиме ученика и одељење

Назив манифестације

Врста манифестације (градско, међународно, окружно, општинско, регионално, републичко)

Тачан датум и месец одржавања

Наставни предмет

Категорија / ранг (1.место, 2., 3.)

Наставник

Марина Максић 7/3-

Баскет 3 на 3

Светско првенство

15.9.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Марија Максић 7/2

Баскет 3 на 3

Светско првенство

15.9.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Наташа Будић 8/1

Баскет 3 на 3

Светско првенство

15.9.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Анђела Михаиловић 6/1

Баскет 3 на 3

Светско првенство

15.9.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Марија Максић 7/2

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Марина Максић 7/3

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Анђела Михаиловић 6/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Марија Ненадовић 8/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Софија Костић 7/3

Кошарка

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Лазар Симић 8/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Матија Спаравало 8/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Богдан Обрадовић 7/2

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. Место

Владимир Петровић

Никша Марковић 7/3

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Лука Минић 7/2

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. Место

Владимир Петровић

Лазар Милојевић 8/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. Место

Владимир Петровић

Михајло Карловчан 8/1

Кошарка

Општинско такмичење

19.-28.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци 7/8 – 3. место

Владимир Петровић

Лазар Симић 8/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Бацање кугле -2. место

Владимир Петровић

Душан Марковић 8/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

800 м – 2. место

Владимир Петровић

Теодор Пејчић 8/2

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Скок у даљ – 2.место

Владимир Петровић

Вељко Бојановић 8/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Скок у вис – 2. место

Владимир Петровић

Богдан Обрадовић 7/2, Лука Минић 7/2

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 3. место

Владимир Петровић

Ива Радановић 6/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

60 м – 1.место

Владимир Петровић

Сташа Петровић 6/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

600 м – 1. место

Владимир Петровић

Вишња Јанковић 6/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

300 м – 2. место

Владимир Петровић

Вања Адамов 5/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

60 м – 2. место

Владимир Петровић

Стефан Ранковић 5/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

600 м – 2. место

Владимир Петровић

Милош Жакула 5/1

Атлетика

Општинско такмичење

25.10.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Бацање кугле – 3. место

Владимир Петровић

Лазар Симић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Теодор Пејчић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Петар Радовић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Вељко Бојановић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Вук Даничић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Лазар Ристовић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Растко Николић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Филип Петровић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Лука Секулић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2.место

Владимир Петровић

Маша Јовић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Лола Радукић  8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Марија Ненадовић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Сташа Жикић 8/1

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Тамара Богдановић 7/3

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Нина Обреновић 7/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Милица Лазић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Јована Милорадовић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Софија Костић 7/3

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Анђела Ајдиновић 8/2

Одбојка

Општинско такмичење

9.12.2021.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 2. место

Владимир Петровић

Михајло Карловчан 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Вељко Бојановић 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Лазар Симић 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Душан Марковић 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Петар Батић 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Матија Спаравало 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Лазар Милојевић 8/1

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Богдан Обрадовић 7/2

Футсал

Општинско такмичење

1.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Дечаци екипно – 2. место

Владимир Петровић

Анђела ајдиновић 8/2

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Марија Максић 7/2

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Марина Максић 7/3

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Анђела Михаиловић 6/1

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Хана Ајдиновић 6/3

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Софија Костић 7/3

Футсал

Општинско такмичење

3.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Девојчице екипно – 1. место

Владимир Петровић

Оливера Симић 2/2

Пливање

Градско такмичење

21.2. 2022.

Физичко и здравствено васпитање

Леђно – 2. место

Владимир Петровић

Теодора Свитлица 6/1

Пливање

Градско такмичење

22.2. 2022.

Физичко и здравствено васпитање

Краул – 1.место

Владимир Петровић

Филип Стаменковић 5/1

Пливање

Градско такмичење

22.2. 2022.

Физичко и здравствено васпитање

Делфин – 1. место

Владимир Петровић

Теодора Свитлица 6/1

Пливање

Републичко такмичење

28.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Краул – 1. место

Владимир Петровић

Филип Стаменковић 5/1

Пливање

Републичко такмичење

28.2.2022.

Физичко и здравствено васпитање

Делфин 1. место

Владимир Петровић

Прелиминарни резултати Општинског такмичења из Књижевне олимпијаде за ученике седмог и  осмог разреда.

Жалбе се подносе на мејл direktor.dobradovic@mts.rs до уторка 22.02.2022.год. до14:00. Разматраће се само благовремено приспеле жалбе и искључиво оне које су образложене.

 

Увид у тест има само предметни наставник у среду  23.02.2022.год. у термину од 13:00 до 13:30.

Преузмите резултате

Књижевна олимпијада

пштинско такмичење основних школа ВОЖДОВЦА школске 2020/2021. године Књижевна олимпијада

Домаћин ОШ „Доситеј Обрадовић”

ПРЕУЗМИТЕ ТАБЕЛУ СА РЕЗУЛТАТИМА

Прелиминарни резултати Општинског такмичења из Књижевне олимпијаде за ученике осмог разреда.

 

Жалбе се подносе на мејл direktor.dobradovic@mts.rs до среде10.03.2021.год. до14:00. Разматраће се само благовремено приспеле жалбе и искључиво оне које су образложене.

 

Увид у тест има само предметни наставник у четвртак 11.03.2021.год. у термину од 13:00 до 13:30.

Градско такмичење у пливању

У Београду, у спортско-рекреативном центру Милан Гале Мушкатировић одржано је  Градско такмичење у пливању на коме су наши ученици учествовали и остварили запажене резултате.

У категорији I-IV  разред слободни (краул) стил, Оливера Симић ученица I 2  одељења освојила је 2.место.
У категорији делфин стил, Филип Стаменковић ученик IV 1 одељења освојиo је 2.место.
У категорији леђни стил, Теодора Свитлица ученица V 1 одељења освојила је 2.место.

Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима.

Такмичења

ПОКАЗАТЕЉИ : ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА

Из године у годину  је приметна незаинтересованост ученика за ваннаставне активности. Наставници су принуђени да моле ученике за учествовање на такмичењима,Закључак већине Актива је да такмичења у великој мери нису прилагођена узрасту ђака. Зато ученици после једног учешћа губе интересовање, јер сматрају да су такмичења доста тешка.

И поред ових потешкоћа, кроз рад 36 секција настављено је са континуираним радом. Освојено је око 50 диплома, награда, похвала и признања на општинском,градском и републичком нивоу.

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Српски језик

 

Општинско такмичење

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

                 /

Такмичење није одржано

Књижевна олимпијада

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно награђено

3

2

/

1

/

3

100%

67%

/

33%

/

100%

  1. Анђела Минић 7.разред-1.место
  2. Марија Баштић 7.разред-1.место
  3. Николина Ћорћевић 8.разред-3.место

Немачки језик

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

1

/

/

1

/

1

100%

/

/

/

/

100%

 

  1. Наталија Илић 8.разред-3.место

Енглески језик

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

2

/

/

/

/

/

100%

/

/

/

/

0%

Руски језик

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

Ликовна култура

 

1. место

2. место

3. место

похвала

награда

укупнонаграђено

/

/

/

/

/

/

 

Музичка култура

Број

наступа

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

3

3

/

/

/

3

100%

100%

/

/

/

100%

* Дуети-         1. Марија Баштић и Ивана Дражета – 1. место

  1. Маша Ћупурдија и Маша Новаковић 1.место

* Терцети       3. Вања Кокотовић, Марија Баштић и Ивана Дражета-1.место

Историја

 

 

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

7

/

/

1

/

1

100%

/

/

14,3%

/

14,3%

1.Марија Баштић 7.разред-3.место

Географија

бројученика

1. место

2. место

3. место

похвала

укупнонаграђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

Такмичење није одржано

Физика

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала