ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2013/2014. ГОДИНЕ

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

* V разред:                      

1. Шарановић Александра V2 – 3. мест

2. Ивана Јефтић V2 – 2. место

* VI разред:                      

1. Анђела Ковачевић VI2 – 3. место

* VII разред:                    

1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место

* VIII разред:                    

1. Ранисављевић Маја VIII1 – 2. место

 
* Књижевна олимпијада
* Градско такмичење:
 
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
2. Ребека Николић VIII2 – 3. место
 
* Републичко такмичење:
      
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
                                                
Литерарни конкурси и смотре
 
* Мајски песнички сусрет
1. Милица Урошевић VI2 – 2. место
 
 *Рецитатори
1. Милутин Јоцић VIII3 – 1. место
 
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
* VIII разред
 1. Гатарић Ања VIII3  3. место
 
РУСКИ ЈЕЗИК
* VIII разред

1. Маја Ранисављевић  VIII1 – 1. место

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

* Велики час цртања

1. Екипа старијих разреда  2. место

* Градски конкурс Чувајмо приподу, природа злата вреди

1. Мирков Марта VIII2  1. место

2. Ђоковић Елена Марта VII1  похвала

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

* „Најраспеваније одељење“  IV2, 1. место и награда за аранжман и интерпретацију;

* Дуети

1. Милутин Јоцић и Исидора Синадиновић –1. место
2. Миња Ћупурдија и Маја Алексић – 1. место
3. Емилија Синадиновић и Јана Стојановић – 1. место
4. Маја Трајковић и Сташа Ћупурдија – 1. место
 
* Терцети
Милутин Јоцић, Исидора Синадиновић и Миња Ћупурдија – 1.   место
 
* Солисти        
1. Милутин Јоцић – 1. место
2. Исидора Синадиновић – 1. место
3. Емилија Синадиновић – 1. место
4. Ана Николић – 1. место
 
ИСТОРИЈА
 

* VII разред

1. Јелисијевић Александра VII2 –2. место

* VIII разред

1. Мирков Марта VIII2 – 3. место

 

ФИЗИКА

1. Елена Ђоковић – 1. место

 

МАТЕМАТИКА

* III разред

1. Давид Крстић III1 – 3. место

2. Мила Манчић III2  1. место

3. Милица ЂорђевићIII2  2. место

4. Секулић Марко III2 – 2. место

5. Луковац Урош III2  3 .место

* IV разред

1. Jана Стојановић IV2 – 3. место

* V разред

1. Александра Шарановић V2  3. место

 

ХЕМИЈА

* VII разред:

1. Девеџић Александра VII2 – 3. место

2. Марковић Вања VII1 – 3. место

 

БИОЛОГИЈА

* V разред

1. Тијана Керезовић V2 – 3. место

2. Алекса Андријашевић V1  2. место

3. Милош Дамјановић V1  2. место

 * VII разред

1. Елена Ђоковић VII1  3. место

* VIII разред

1. Банковић Немања VIII1  2. место

2. Жикић Софија VIII2 – 2. место

3. Михајло Богдановић VIII2 – 2. место

 

ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

* Ракетно моделарство

Чабаркапа Димитрије VIII3 – 3 .место

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

*Рукомет, дечаци – VII и VIII – 3. место
         
*Одбојка, дечаци – VII и VIII – 2. место
 
*Атлетика
300м Стриковић Сара – 3. место
300м Ранисављевић Маја – 2. место
600м Дачић Вања – 3. место
Скок у даљ девојчице  Миленковић Сара  3. место
Скок у вис девојчице Ђоковић Елена Марта  1. место
Штафета 4*100м девојчице , VII и VIII – 2. место
Укупни екипни пласман девојчице VII и VIII – 2. место
Скок у вис дечаци V и VI Јакшић Михајло – 1. место                Скок у вис дечаци  VII и VIII Станковић Зоран – 3. место
Бацанје кугле дечаци V и VI Николић Вукашин – 3. место
Штафета 4*100м дечаци V и VI  – 1. место
Укупни екипни пласман дечаци V и VI – 1. место
100м  дечаци V и VI Тошић Дарко – 2. место
Скок у даљ дечаци V и VI Милићевић Лазар – 1. место

 

 

ГРАДСКА

МУЗИЧКА КУЛТУРА

*Најраспеваније одељење – IV2  3. место и награда за аранжман и интерпретацију;
  
* Дуети
1. Милутин Јоцић и Исидора Синадиновић – 1. место
2. Миња Ћупурдија и Маја Алексић – 1. место
3. Емилија Синадиновић и Јана Стојановић – 1. место 
 
* Терцети
Милутин Јоцић, Исидора Синадиновић и Миња Ћупурдија – 1. место
 
* Солисти        
1. Милутин Јоцић – 1. место
2. Исидора Синадиновић – 1. место
3. Емилија Синадиновић – 1. место
 
 
БИОЛОГИЈА
 
* V разред
 1. Алекса Андријашевић – 2. место
 2. Милош Дамјановић – 2. место
       
* VIII разред
1. Жикић Софија VIII2 – 2. место
 
СРПСКИ ЈЕЗИК
 
* Књижевна олимпијада
 
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
2. Ребека Николић VIII2 – 3. место
 
РУСКИ ЈЕЗИК
1. Маја Ранисављевић VIII1  2. место
 
 
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
* Стони тенис

* Градско такмичење

1. Марија Стајић VIII2  1. место

2. Укупни екипни пласман  Доситеј Обрадовић  2. место

* Републичко такмичење

1. Марија Стајић VIII2  3. место

 

 
 

ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2012/13. ГОДИНЕ

       Према статистичким подацима могло би се рећи да иза наших ученика стоји изузетно успешна школска година.

       На општинским такмичењима из свих предмета имали смо укупно 144 ученика, односно екипа или наступа, што је 32.51% од укупног броја ученика. Од тога је награђено 88, што је 19.86%. На градским такмичењима смо имали 146 наступа (поједина такмичења немају општински ниво!), то је 32.96%, а награде су донела 60 наступа - 13.54%. Ниво републичког такмичења бележи 17 наступа (3.84%), од чега је награђено 11 (2.48%). Пласман од 1. до 3. места на републичким такмичењима има 7 ученика, што је 1.58% од укупног броја ученика. Овим је испуњен услов за највишу оцену остварености у области такмичења.

       Посебно вредан податак за нашу школу је чињеница да смо укупно имали 307 наступа на свим нивоима, од чега је награђено 159. Ово је изузетно велики број награда за школу која има само 443 ученика.

Опширније: ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2012/13. ГОДИНЕ

ТАКМИЧЕЊА 2011/2012. ГОДИНЕ - ОПШТИНСКА

Физичко васпитање

  • Мушка одбојкашка екипа је освојила 3. место на општинском такмичењу.
  • Ученик Филип Стајић је заузео прво, Марија Стајић друго, а екипа ( Филип Стајић, Саша Ђоковић ) друго место на Првенству Београда у стоном тенису.
  • Сара Миленковић- скок у вис – 1. место;
  • Елена Марта Ђоковић – скок у даљ – 2. место;
  • Нада Опачић – 600м – 3. место ;
  • Маја Ранисављевић, Миа Грубер, Сара Миленковић, Вања Дачић – штафета 4х100 – 3. место;
  • Александар Голубовић – бацање кугле – 2. место ;
  • Јелена Кокољ – 100м – 2. место;
  • Теодора Керезовић 600м – 2. место ;
  • Ивана Маодуш – скок у вис – 2. место;
  • девојчице екипно – атлетика – 2. место.
  • Женска фудбалска екипа – 2. место

Опширније: ТАКМИЧЕЊА 2011/2012. ГОДИНЕ - ОПШТИНСКА

Спортски успеси

ПРВЕНСТВО ОПШТИНЕ ВОЖДОВАЦ У АТЛЕТИЦИ 2011

  • Сара Миленковић  6/1   - скок у вис прво место
  • Елена Марта Ђоковић 5/1 - скок у даљ друго место
  • Неда Опачић  5/1  - 600м  треће место 
  • Маја Ранисављевић , 6/1 Миа Грубер 6/1 ,Сара Миленковић 6/1 ,
  • Вања Дачић 6/3 штафета 4x100 – треће место
  • Александар Голубовић 8/2 – бацање кугле друго место
  • Јелена Кокољ 8/1 – 100 м  друго место
  • Теодора Керезовић 8/1 – 600 м  друго место
  • Ивана Маодуш 8/1 - скок у вис друго место

ЕКИПНО ДЕВОЈЧИЦЕ 5/6 РАЗРЕД    ДРУГО МЕСТО

 

ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У СТОНОМ ТЕНИСУ 2011/2012.

  • Филип Стајић – прво место
  • Марија Стајић – друго место
  • Филип Стајић, Саша Ђоковић- друго место у екипној конкуренцији

Ви сте овде: Home ТАКМИЧЕЊА