ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА 2017.

Прелиминарни резултати за VII разред

 

Прелиминарни резултати за VIII разред

Такмичења школске 2015/2016.

ТАКМИЧЕЊА школске 2015/2016.

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ФУДБАЛ

Екипа – девојчице – 1. Место на општинском такмичењу

 

ОДБОЈКА

-          Екипа – мушкарци ( 7.и 8. Разред ) – 2. Место на општинском такмичењу

-          Екипа – мушкарци ( 5.и 6. Разред ) – 3. Место на општинском такмичењу

 

РУКОМЕТ

Женска екипа – 2. Место

Мушка екипа – 2. Место

 

КОШАРКА

Женска екипа – 1. Место

 

АТЛЕТИКА

Екипно

-          Дечаци ( 5. и 6. разред) – 1. Место

-          Девојчице ( 7. и 8. разред) – 3. Место

 

Појединачни пласмани

-          Лука Цветковић ( скок у даљ) – 1. Место

-          Бојан Аџић ( 600 метара ) – 1. Место

-          Владимир Митровић ( кугла ) – 2. Место

-          Алекса Пајић ( скок у вис ) – 2. Место

-          Урош Марковић ( 100метара ) – 2. Место

-          Немања Пејовић ( 300 метара ) - 2. Место

-          Штафета 4х100 ( Огњен Мраовић, Урош Марковић, Алекса Пајић, Лука Цветковић ) - 2. Место

-          Мила Марковић ( скок у вис ) - 2. Место

-          Вања Герзина ( 600 м ) - 2. Место

-          Исидора Ранисављевић ( 100м ) - 2. Место

-          Младена Пантић ( скок у даљ ) - 3. Место

-          Дарко Тошић ( скок у даљ ) -3. Место

-          Вукашин Николић ( кугла ) -3. Место

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

НАЈРАСПЕВАНИЈА ОДЕЉЕЊСКА ЗАЈЕДНИЦА

 

-          Одељење 4/1 – 1. Место

 

СРЕБРНА СИРЕНА

 

-          Емилија Синадиновић ( категорија солисти )- 1. Место

-          Филип  Петровић ( категорија солисти )- 1. Место

-          Емилија Синадиновић и Милица Миленковић ( категорија дуети )- 1. Место

-          Маша Ћупурдија и Маша Новаковић ( категорија дуети )- 1. Место

-          Марија Баштић и Ивана Дражета( категорија дуети )- 1. Место

-           

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ОСЛИКАВАЊЕ ВАСКРШЊИХ ЈАЈА

-          Аница Мајсторовић – награда

-          Колекција јаја – захвалница

-          Алексија Лазић – захвалница

-          Јована Вукомановић - захвалница

-          Колекција цртежа - захвалница

 

 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Урош Марковић – 1. Место

 

МАТЕМАТИКА

Михајло Мацура, 3/3 – 2. Место

Вељко Живковић, 3/2 -3. Место

Софија Ристић, 4/1 – 3. Место

Марко Бингулац, 6/2 – 1. Место

Уреош Марковић , 6/2 – 2. Место

Мила Манчић, 5/2 – 3. Место

Милица Ђорђевић, 5/2 – 3. Место

Илија Спаравало, 5/1 - 3. Место

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

-          Симеон Церовина – 1. Место

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

-          Тамара Џунић – 2. Место

-          Милица Милосављевић - 2. Место

-          Марко Бингулац - 2. Место

-          Милош Дамјановић - 2. Место

-          Марта Ђорђевић-  2. Место

-          Анђела ковачевић - 2. Место

 

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Марта Ђорђевић, 8/1 – директни пласман на градско такмичење

Ангелина Церовина, 7/1 – 1. Место

Милош Дамјановић , 7/1 – 2. Место

Емилија Жикић, 8/2 – 2. Место

 

ГЕОГРАФИЈА

Алекса Андријашевић – 2. Место

Стефан Стојановић – 3. Место

ИСТОРИЈА

Јана Јакшић  - 3. Место

Милица Ђорђевић – 3-. Место

 

БИОЛОГИЈА – пласман на градско такмичење

Илија Спаравало

Давид Крстић

Емилија Бокшић

Јелена Вешовић

Емилија Синадиновић

Елена Петровић

Алекса Андријашевић

Милош Дамјановић

Александра Радичевић

Милица Урошевић

Симеон Церовина

Милица Грујић

 

ТИО ( папирно моделарство)

-          Давид Крстић – 1. Место

-          Мила Стојковић – 3. место

 

 

 

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

НАЈРАСПЕВАНИЈА ОДЕЉЕЊСКА ЗАЈЕДНИЦА

 

-          Одељење 4/1 – 3. Место

 

ЗЛАТНА СИРЕНА

-          Маша Ћупурдија и Маша Новаковић ( категорија дуети )- 1. Место

-           

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

-          Симеон Церовина – 2. Место

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

-          Ангелина Церовина – 1. место

-          Марта Ђорђевић – 1. место

-          Милош Дамјановић – 2. Место

СРПСКИ ЈЕЗИК

-          Милица Милосављевић -  2. Место

-          Марко Бингулац - 2. Место

-          Марта Ђорђевић - 2. Место

-          Тамара Џунић - 3. место

 

 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

-          Урош Марковић – постигнути изузетни резултати и пласман на Републичко такмичење

МАТЕМАТИКА

-          Марко Бингулац – 1. Место

ГЕОГРАФИЈА

- Алекса Андријашевић – 3. Место

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

КОШАРКА

Женска екипа – 1. Место

 

БИОЛОГИЈА

-          Милош Дамјановић- 1. место

-          Илија Спаравало – 2. Место

-          Емилија Бокшић - 2. Место

-          Јелена Вешовић - 2. Место

-          Милица Урошевић - 2. Место

-          Милица Грујовић - 2. Место

-          Алекса Андријашевић - 2. Место

-          Давид Крстић – 3. место

-          Емилија Синадиновић – 3. место

-          Елена Петровић – 3. место

-          Александра Радичевић – 3. место

-         

Такмичење ДАБАР

Такмичење ДАБАР

Дабар је међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености за ученике основних и средњих школа. Његов главни циљ је повећање интересовање ученика за рачунарство и информатику. Ово такмичење је одржано у суботу, 07. фебруара 2015. године у Средњој школи за информационе технологије – ИСХС у Београду.

Такмичење је намењено ученицима заинтересованим за различите области рачунарства и информатике. Нагласак је на програмирању и техничким знањима, али и општим тема и решавању конкретних проблема.

Такмичење се одвија у четири категорије, које су везане за узрасту ученика и разред који похађају:

  1. Дабарчић (5. до 6. разреда основне школе);
  2. Млади Дабар (7. до 8. разреда основне школе);
  3. Дабар (1. и 2. разред средње школе);
  4.  Старији Дабар (3. и 4. разред средње школе).

 

Из Србије се ове године у такмичење укључило 20.817 ученика, a из наше школе учествовало је укупно 174 ученика:

  • 98 ученика у категорији Дабарчић (5. и 6. разред)
  • 35 ученика у категорији Млади Дабар ( 7. и 8. разред)
  • 41 ученик у категорији од 1. до 4. разреда

 

Ученици Бингулац Марко(52) и Александар Николић(82), свако у својој категорији, пласирали су се на Државни ниво такмичења и освојили Бронзано одличије – треће место. 

 

Више фотографија погледајте у ГАЛЕРИЈИ

 

Резултати такмичења за школску 2014/2015. школску годину

1.Општинско такмичење из Енглеског језика

• Марија Обрадовић     81, 3. место

• Анђелка Радошевић  81, 3. место

• Миња Ћупурдија       82, 3. место

 

2. Општинско такмичење „Књижевна олимпијада”

• Марта Ђорђевић             71, 1. место

• Миња Ђупурдија            82, 1. место

• Александра Девеџић      82, 3. место

 

 

 

3.Општинско такмичење из Хемије

 

• Вања Марковић               81, 3. место

 

  

4. Општинско такмичење у малом фудбалу

Млађа  екипа девојчица  5. и 6. разреда, освојено 2. место

• Дуња Мирков

• Тамара Керезовић

• Тијана Керезовић

• Маша Карловчан

• Младена Пантић

• Јелена Станисављевић

• Мила Дутина

• Јана Радукић

• Александра Радичевић

• Лена Карловчан

• Наталија Лаушевић

• Катараина Бирг

• Адриана Ђоковић

 

5. Општинско такмичење „Сребрна сирена”

 

• Емилија Синадиновић        52, 1. место категорија солиста

• Миња Ђупурдија и Маја Алексић  82, 1. место категорија дуета

 

6. Општинско такмичење у малом фудбалу

Млађа екипа дечака 5. и 6. разреда, освојено 2. место

• Милан Глушац 

• Никола Јовановић

• Огњен Мраовић

• Урош Марковић

• Бојан Аџић

• Алекса Пајић

• Марко Вучићевић

• Вукашин Николић

• Андреј Грубер

• Вук Трифуновић

 

7. Општинско такмичење из Физике

 

• Алекса Андријашевић            62, 3. место

 

8 .Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар”

 

• Марко Бингулац                   52, 3. место

• Александар Николић            82, 3. место

 

9.Општинско такмичење из Српског језика

• Марко Бингулац                    52, 1.место

• Милица Милосављевић         51,  2. место

• Елена Петровић                     51,  3. место

• Ивана Јефтић                         62, 2. Место

• Милош Дамјановић                61, 2. место

• Миња Ћупурдија                    81, 1. место

 

10. Општинско такмичење из Историје

 

• Андријашевић Алекса            61, 3. место

• Комановић Марија                 52, 2. место

• Новаковић Мина                    52, 3. место

 

 

ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2013/2014. ГОДИНЕ

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

* V разред:                      

1. Шарановић Александра V2 – 3. мест

2. Ивана Јефтић V2 – 2. место

* VI разред:                      

1. Анђела Ковачевић VI2 – 3. место

* VII разред:                    

1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место

* VIII разред:                    

1. Ранисављевић Маја VIII1 – 2. место

 
* Књижевна олимпијада
* Градско такмичење:
 
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
2. Ребека Николић VIII2 – 3. место
 
* Републичко такмичење:
      
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
                                                
Литерарни конкурси и смотре
 
* Мајски песнички сусрет
1. Милица Урошевић VI2 – 2. место
 
 *Рецитатори
1. Милутин Јоцић VIII3 – 1. место
 
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
* VIII разред
 1. Гатарић Ања VIII3  3. место
 
РУСКИ ЈЕЗИК
* VIII разред

1. Маја Ранисављевић  VIII1 – 1. место

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

* Велики час цртања

1. Екипа старијих разреда  2. место

* Градски конкурс Чувајмо приподу, природа злата вреди

1. Мирков Марта VIII2  1. место

2. Ђоковић Елена Марта VII1  похвала

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

* „Најраспеваније одељење“  IV2, 1. место и награда за аранжман и интерпретацију;

* Дуети

1. Милутин Јоцић и Исидора Синадиновић –1. место
2. Миња Ћупурдија и Маја Алексић – 1. место
3. Емилија Синадиновић и Јана Стојановић – 1. место
4. Маја Трајковић и Сташа Ћупурдија – 1. место
 
* Терцети
Милутин Јоцић, Исидора Синадиновић и Миња Ћупурдија – 1.   место
 
* Солисти        
1. Милутин Јоцић – 1. место
2. Исидора Синадиновић – 1. место
3. Емилија Синадиновић – 1. место
4. Ана Николић – 1. место
 
ИСТОРИЈА
 

* VII разред

1. Јелисијевић Александра VII2 –2. место

* VIII разред

1. Мирков Марта VIII2 – 3. место

 

ФИЗИКА

1. Елена Ђоковић – 1. место

 

МАТЕМАТИКА

* III разред

1. Давид Крстић III1 – 3. место

2. Мила Манчић III2  1. место

3. Милица ЂорђевићIII2  2. место

4. Секулић Марко III2 – 2. место

5. Луковац Урош III2  3 .место

* IV разред

1. Jана Стојановић IV2 – 3. место

* V разред

1. Александра Шарановић V2  3. место

 

ХЕМИЈА

* VII разред:

1. Девеџић Александра VII2 – 3. место

2. Марковић Вања VII1 – 3. место

 

БИОЛОГИЈА

* V разред

1. Тијана Керезовић V2 – 3. место

2. Алекса Андријашевић V1  2. место

3. Милош Дамјановић V1  2. место

 * VII разред

1. Елена Ђоковић VII1  3. место

* VIII разред

1. Банковић Немања VIII1  2. место

2. Жикић Софија VIII2 – 2. место

3. Михајло Богдановић VIII2 – 2. место

 

ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

* Ракетно моделарство

Чабаркапа Димитрије VIII3 – 3 .место

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

*Рукомет, дечаци – VII и VIII – 3. место
         
*Одбојка, дечаци – VII и VIII – 2. место
 
*Атлетика
300м Стриковић Сара – 3. место
300м Ранисављевић Маја – 2. место
600м Дачић Вања – 3. место
Скок у даљ девојчице  Миленковић Сара  3. место
Скок у вис девојчице Ђоковић Елена Марта  1. место
Штафета 4*100м девојчице , VII и VIII – 2. место
Укупни екипни пласман девојчице VII и VIII – 2. место
Скок у вис дечаци V и VI Јакшић Михајло – 1. место                Скок у вис дечаци  VII и VIII Станковић Зоран – 3. место
Бацанје кугле дечаци V и VI Николић Вукашин – 3. место
Штафета 4*100м дечаци V и VI  – 1. место
Укупни екипни пласман дечаци V и VI – 1. место
100м  дечаци V и VI Тошић Дарко – 2. место
Скок у даљ дечаци V и VI Милићевић Лазар – 1. место

 

 

ГРАДСКА

МУЗИЧКА КУЛТУРА

*Најраспеваније одељење – IV2  3. место и награда за аранжман и интерпретацију;
  
* Дуети
1. Милутин Јоцић и Исидора Синадиновић – 1. место
2. Миња Ћупурдија и Маја Алексић – 1. место
3. Емилија Синадиновић и Јана Стојановић – 1. место 
 
* Терцети
Милутин Јоцић, Исидора Синадиновић и Миња Ћупурдија – 1. место
 
* Солисти        
1. Милутин Јоцић – 1. место
2. Исидора Синадиновић – 1. место
3. Емилија Синадиновић – 1. место
 
 
БИОЛОГИЈА
 
* V разред
 1. Алекса Андријашевић – 2. место
 2. Милош Дамјановић – 2. место
       
* VIII разред
1. Жикић Софија VIII2 – 2. место
 
СРПСКИ ЈЕЗИК
 
* Књижевна олимпијада
 
1. Ћупурдија Мина VII2 – 3. место
2. Ребека Николић VIII2 – 3. место
 
РУСКИ ЈЕЗИК
1. Маја Ранисављевић VIII1  2. место
 
 
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
* Стони тенис

* Градско такмичење

1. Марија Стајић VIII2  1. место

2. Укупни екипни пласман  Доситеј Обрадовић  2. место

* Републичко такмичење

1. Марија Стајић VIII2  3. место

 

 
 
Ви сте овде: Home ТАКМИЧЕЊА